Biało-Żółta na 39. WAPM!

Po 10 dniach marszu i prawie 300 przebytych kilometrach grupa Biało-Żółta Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej dotarła przed tron Matki Bożej Częstochowskiej! Pielgrzymka to czas wyjątkowej łaski od Boga, kiedy pątnicy nie tylko mają okazję do pogłębienia swego życia duchowego, ale często podejmują też intencje osób, które nie mogły wyruszyć na szlak pielgrzymi. Grupa związana z naszym Duszpasterstwem Akademickim „Sandał” tradycyjnie objęła modlitwą wszystkich Parafian i Przyjaciół Parafii Najświętszego Zbawiciela w Warszawie.

W grupie pielgrzymowało ok. 250 osób, w tym grupa osób niewidomych z podwarszawskich Lasek. Przewodnikiem grupy był ks. Piotr Rymuza, duszpasterz akademicki z naszego kościoła.