XX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
  2. W czwartek przypada wspomnienie najświętszej Maryi Panny Królowej – zachęcamy do modlitwy przez orędownictwo Matki Zbawiciela w naszym maryjnym sanktuarium. W sobotę przypada Święto św. Bartłomieja – apostoła. Tego dnia imieniny obchodzi ks. Bartłomiej Pergoł – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  3. W tym tygodniu, po 20 latach zakończy posługę w naszej Parafii s. Leonia. Dziękujemy za trud włożony w prowadzenie Wspólnoty Kręgu Biblijnego „RUAH” oraz pracę w kancelarii parafialnej. Nową kancelistką będzie s. Inga, którą już dziś serdecznie witamy w naszej parafialnej rodzinie.
  4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  5. Wszystkim odpoczywającym życzymy dobrego czasu, nabierania sił fizycznych i duchowych, odkrywania Pana Boga w pięknie przyrody, pamiętając o niedzielnej i świątecznej Eucharystii oraz codziennej modlitwie.