II Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś po Mszy o 11.30 zapraszamy na Jasełka w wykonaniu rodziców i dzieci. Po Mszy o 13.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru z Parafii św. o. Pio w Mszczonowie.
  2. Także dziś, po Mszy o 15.00 Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.
  3. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. Przy wyjściu z kościoła członkowie wspólnoty Przymierze Rodzin przeprowadzają kwestę jako cegiełkę do zimowego wyjazdu dzieci i młodzieży do Starego Sącza.
  5. W środę przypada 6. rocznica śmierci kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski i Metropolity Warszawskiego. W naszych modlitwach prośmy o życie wieczne dla niego.
  6. W piątek  będziemy obchodzić Święto Nawrócenia św. Pawła, które kończy trwający w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy o 18.30 zapraszamy na Festiwal Kolęd w wykonaniu warszawskich chórów młodzieżowych i studenckich, w tym działającego w naszym duszpasterstwie Chóru „Tibi Domine”.
  8. We wtorek rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w tym wydarzeniu zapraszamy na spotkanie „Panama w Warszawie”, które rozpocznie się w przyszłą niedzielę o 14.00 w Świątyni Opatrzności Bożej i będzie okazją do duchowego łączenia się z młodzieżą zgromadzoną w Panamie.
  9. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele.
  10. W czwartek, 7 lutego o godz. 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej. >> Informacje o kursie i formularz zgłoszeniowy.
  11. Wspólnota Rodziców oraz małżonkowie Elżbieta i Piotr Markowie zapraszają małżeństwa na warsztaty: „Miłość i szacunek, czyli jak budować małżeńską jedność”. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu i będą animowane przez małżeństwo zaangażowane w prowadzenie poradni rodzinnej i kursów przygotowujących do małżeństwa. Pierwsze spotkanie w poniedziałek, 11 lutego o 19.00 w sali na plebanii.
  12. Trwa wizyta duszpasterska tzw. „Kolęda”. Osoby, które chciałyby przyjąć wizytę w terminie innym niż przewidziany lub które są naszymi nowymi parafianami prosimy zgłaszać się przez formularz na naszej stronie internetowej lub w kancelarii. >> Plan kolędy na najbliższe dni.