III Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne.
  2. Dziś po Mszy o 18.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu działającego w naszym duszpasterstwie Chóru „Tibi Domine”.
  3. W sobotę, 2 lutego będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie w intencji wszystkich osób konsekrowanych. Msze święte w naszym Sanktuarium odprawiane będą jak w zwykłą sobotę. Dodatkowe Msze o 10.00 i o 12.00 – w Godzinie Łaski. Na Mszę o 12.00 przyjmujemy intencje zbiorowe w zakrystii i kancelarii parafialnej. Taca będzie przeznaczona na zakony klauzurowe.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca: w piątek zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii wynagradzającej, w sobotę nie będzie nabożeństwa adoracyjnego, ze względu na dodatkową Mszę o 10.00.
  5. W przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach świętych (poza 7.00, 8.30 i 20.30) będzie można wysłuchać koncertu w wykonaniu śpiewaczki z Białorusi – Ireny Kotwickiej.
  6. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. W tym tygodniu będą one miały szczególny charakter – będą przypominać o Bożym miłosierdziu i powołaniu każdego człowieka do świętości. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary! Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele.
  7. W czwartek, 7 lutego o 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej. >> Informacje o kursie i formularz zgłoszeniowy.
  8. Wspólnota Rodziców oraz Elżbieta i Piotr Markowie zapraszają małżeństwa na warsztaty: „Miłość i szacunek, czyli jak budować małżeńską jedność”. Pierwsze spotkanie w poniedziałek, 11 lutego o 19.00 w sali na plebanii.
  9. Trwa wizyta duszpasterska tzw. „Kolęda”. Osoby, które chciałyby przyjąć wizytę w terminie innym niż przewidziany lub które są naszymi nowymi parafianami prosimy zgłaszać się przez formularz na naszej stronie internetowej, w zakrystii lub w kancelarii. >> Plan kolędy na najbliższe dni.