IV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  2. Dziś po wszystkich Mszach świętych (poza 7.00, 8.30 i 20.30) będzie można wysłuchać koncertu w wykonaniu śpiewaczki z Białorusi – Ireny Kotwickiej.
  3. Z okazji 70. rocznicy ingresu Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Metropolita Warszawski zaprasza na Mszę w intencji rychłej beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia w środę o 19.00, w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – Msza w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii o 17.00.
  5. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary! Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele.
  6. Wspólnota Rodziców oraz Elżbieta i Piotr Markowie zapraszają małżeństwa na warsztaty: „Miłość i szacunek, czyli jak budować małżeńską jedność”. Pierwsze spotkanie w poniedziałek, 11 lutego o 19.00 w sali na plebanii.
  7. W poniedziałek, 18 lutego o 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej. >> Formularz rejestracji i szczegółowe informacje.
  8. W tym tygodniu zakończymy tegoroczną wizytę duszpasterską. Osoby, które chciałyby przyjąć księdza poza przewidzianym terminem prosimy o wypełnienie formularza na stronie internetowej lub zgłoszenie w kancelarii. >> Szczegółowy grafik wizyty duszpasterskiej.