V Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe.
  2. Jutro będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Przez wstawiennictwo Matki Bożej z Lourdes modlimy się w intencji wszystkich chorych i cierpiących. W naszej parafii Dzień Chorych odbędzie się tradycyjnie w maju. W najbliższy czwartek przypada Święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  3. Zapraszamy małżeństwa na warsztaty: „Miłość i szacunek, czyli jak budować małżeńską jedność”. Pierwsze spotkanie jutro o 19.00 w sali na plebanii.
  4. Z racji 13. dnia miesiąca, w środę o 19.30 zapraszamy na procesją różańcową, która jest wyrazem naszej wdzięczności za koronację obrazu Matki Zbawiciela.
  5. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary! Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele.
  6. W poniedziałek, 18 lutego o 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  7. Narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie zapraszamy na Kurs Przedmałżeński. Obejmuje on cykl 10 spotkań w piątki o godz. 17.30, trzy spotkania w Poradni Rodzinnej oraz skupienie dla narzeczonych na zakończenie kursu. Pierwsze spotkanie 22 lutego o 17.30 w dolnym kościele. Zapisy przez naszą stronę internetową.
  8. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wspólną modlitwę i za ofiary złożone na prace remontowe w naszym sanktuarium. Osoby, które chciałyby przyjąć księdza poza przewidzianym terminem prosimy o wypełnienie formularza na stronie internetowej lub zgłoszenie w kancelarii.