Uroczystość Chrystusa Króla | Ogłoszenia parafialne

1. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych codziennie – także dziś – o 17.45. Przy ołtarzu św. Antoniego stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmowane są jeszcze w kancelarii.
  2. W sobotę będziemy obchodzić Święto Św. Andrzeja Apostoła. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o wspomagającym posługą nasze duszpasterstwo ks. prałacie Andrzeju Przekazińskim.
  3. W piątek rozpoczną się też w naszej parafii rekolekcje dla dorosłych stanu wolnego. Nauki rekolekcyjne na Mszach świętych w piątek i sobotę o 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli i psychoterapeuta.
  4. Dzisiejszą uroczystością kończy się rok liturgiczny. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. W naszej Parafii rozpoczniemy także czas Misji Świętych, które potrwają do 8 grudnia. Te szczególne rekolekcje, które organizowane są raz na dziesięć lat odbędą się pod hasłem „Jasnogórska Matka Życia”, a wygłoszą je OO. Paulini z warszawskiego klasztoru. Okazją do odbycia Misji jest 110. rocznica wprowadzenia do naszego sanktuarium wizerunku Matki Zbawiciela. Zachęcamy do wspólnej modlitwy o dobre przygotowanie i przeżycie tego świętego czasu. W przyszłą niedzielę nauka misyjna na wszystkich Mszach świętych. Szczegółowy program Misji jest dostępny przy wyjściu z kościoła oraz na naszej stronie internetowej.
  5. W czasie Misji Świętych, podejmiemy modlitwę różańcową w formie Nieustannego Różańca. Będziemy modlić się o dobre przeżycie i błogosławione owoce Misji. Zgłoszenia do modlitwy różańcowej w dowolnym miejscu przez jedną, wybraną godzinę przy wyjściu z kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę taca zbierana w czasie Mszy świętych, przeznaczona będzie na nasze seminarium duchowne.
  7. W związku z dużym zainteresowaniem filmem „Nieplanowane” zapraszamy na dodatkowe seanse dziś o 13.30 i jutro o 12.00. Bilety w promocyjnej cenie można nabyć kasie Kina Luna.