XV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Grupa „Biało-Żółta”, zaprasza na pielgrzymi szlak na Jasną Górę w dniach 5-14 sierpnia. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr.
  3. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na XVI Ogólnopolską Pielgrzymkę Franciszkańską na Jasną Górę, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Zapisy przy wyjściu głównym z kościoła.
  4. Nasza parafia we współpracy z Radiem „Wnet” organizuje w dniach 19-29 września br. pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Libanu, ojczyzny św. Charbela. Szczegóły w zakrystii i kancelarii parafialnej lub u ks. Proboszcza.
  5. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.