XVI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek przypada Święto św. Marii Magdaleny, we wtorek Święto św. Brygidy – patronki Europy, a w czwartek Święto św. Jakuba Apostoła.
  3. W czwartek tradycyjnie wspominamy też św. Krzysztofa i za jego wstawiennictwem modlimy się w intencji kierowców. Tego dnia po Mszy świętej o 18.30 odbędzie się poświęcenie pojazdów na placu za kościołem (od ul. Mokotowskiej). Zachęcamy do pobłogosławienia zwłaszcza nowych pojazdów i do odmawiania modlitwy przed każdą podróżą.
  4. W piątek przypada wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny. Zachęcamy w tym dniu do modlitwy za naszych dziadków: żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym wieczne szczęście w niebie.
  5. Grupa „Biało-Żółta”, zaprasza na pielgrzymi szlak na Jasną Górę w dniach 5-14 sierpnia. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr.
  6. Nasza parafia we współpracy z Radiem „Wnet” organizuje w dniach 19-29 września br. pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Libanu, ojczyzny św. Charbela. Szczegóły w zakrystii, kancelarii parafialnej i u ks. Proboszcza.
  7. W minionym tygodniu obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy został tymczasowo zdjęty i zastąpiony cyfrową kopią. W tym czasie obraz zostanie poddany renowacji. Zachęcamy do modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy zwłaszcza w każdą środę podczas Mszy świętej o 18.30. Dziękujemy też za ofiary składane na prace renowacyjne.
  8. Na czas wakacji wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy, a kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.