XVIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Jutro na pielgrzymi szlak wyruszy Grupa Biało-Żółta. Zapisy możliwe jeszcze dziś do 19.30 w krużgankach kościoła św. Anny. Osoby, które chciałyby dołączyć intencję dla pielgrzymów i złożyć ofiarę na produkty spożywcze mogą to zrobić po Mszy świętej, w zakrystii. Serdecznie zachęcamy też do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce i modlitwy za pielgrzymów, zwłaszcza podczas codziennych Mszy o 15.00.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać ważne święta. We wtorek przypada Święto Przemienienia Pańskiego, w piątek Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy – patronki Europy, a w piątek Święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  4. Miesiąc sierpień jest w polskiej tradycji czasem podejmowania wyrzeczeń i szczególnej modlitwy o trzeźwość w naszej Ojczyźnie. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy zmagają się z nałogiem i przez wstawiennictwo Matki Zbawiciela polecajmy ich Bożemu miłosierdziu.
  5. Na czas wakacji wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów.