XVII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę świętą w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o 8.00. W piątek zachęcamy do korzystania ze spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej. W piątek dodatkowa Msza święta o 17.00. W sobotę, po Mszy o 8.00 nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich.
  3. W czwartek będziemy obchodzić 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W godzinie „W” – o 17.00 dodatkowa Msza święta, a Msza w intencji wszystkich poległych i pomordowanych o 18.30.
  4. W piątek, w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”, który jest związany z franciszkańską bazyliką Matki Bożej Anielskiej w Asyżu (warunki: pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie w nim Modlitwy Pańskiej oraz Wyznania wiary).
  5. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta zaprasza na pielgrzymi szlak w dniach 5-14 sierpnia. Zapisy w dniach 2-4 sierpnia od 9.00 do 19.30 w krużgankach kościoła św. Anny. Dziś po Mszy pielgrzymi będą przyjmować intencje, w których modlić się będą podczas rekolekcji w drodze. Przeprowadzają też kwestę ofiar, które będą przeznaczone na zakup produktów spożywczych na czas pielgrzymowania.
  6. W dniach 19-29 września br. zapraszamy na pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Libanu, ojczyzny św. Charbela. Szczegóły w zakrystii, kancelarii parafialnej i u ks. Proboszcza.
  7. Na czas wakacji wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy, a kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.