Chrzest Pański | Ogłoszenia parafialne

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy Okres Bożego Narodzenia w Roku Liturgicznym. Od jutra przeżywać będziemy okres zwykły, który przypomina nam w sposób systematyczny nauczanie Jezusa i wydarzenia związane z Jego publiczną działalnością.
  2. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe.
  3. Jutro po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na czuwanie różańcowe z racji 13-tego dnia miesiąca – wyraz naszego dziękczynienia za koronację Obrazu Matki Zbawiciela przez św. Jana Pawła II.
  4. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.
  5. 2 lutego podczas Mszy świętej o 11.30 w naszej parafii zostaną wprowadzone relikwie św. Joanny Beretty Molla – włoszki, która heroicznie poświęciła życie w obronie życia swojego dziecka.  Została ogłoszona świętą za życia swojej najbliższej rodziny. Jest patronką rodzin, małżeństw, kobiet pragnących i oczekujących potomstwa. Duchowe przygotowanie do uroczystości podczas Mszy świętych o godzinie 11.30 oraz modlitewnego czuwania 1 lutego. Już dzisiaj zapraszamy też na uroczystości 2 lutego.
  6. W poniedziałek, 3 lutego o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  7. Trwa wizyta duszpasterska tzw. „Kolęda”. Odwiedzamy naszych parafian w tygodniu od ok. 16.30, a w sobotę od ok. 14.00. Zachęcamy, by dobrze wykorzystać spotkanie na modlitwę i rozmowę na tematy związane z wiarą i funkcjonowaniem parafii. Osoby, które chciałyby przyjąć wizytę w terminie innym niż przewidziany, te które są naszymi nowymi parafianami lub nie przyjmowały kolędy w poprzednich latach, a chciałyby przyjąć w tym roku – prosimy zgłaszać się przez formularz na naszej stronie internetowej lub w kancelarii. W okresie wizyty duszpasterskiej, czyli do połowy lutego spowiedź w naszym kościele będzie jedynie podczas Mszy świętych. >> Zobacz szczegółowy grafik kolędy.