II Niedziela po Narodzeniu Pańskim | Ogłoszenia parafialne

1. O 17.45 zapraszamy dziś na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną tradycyjnie Świętem Trzech Króli. Jest to uroczystość nakazana. Msze święte według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Zbierana tego dnia taca będzie przeznaczona na misje.
  3. Podobnie jak poprzednich latach, na początku stycznia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Pierwsza katecheza jutro – w poniedziałek o 19.30 w dolnym kościele. Kolejna w czwartek, także o 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.
  4. Wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy Biało-Żółtej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się jutro w kościele św. Marcina na Starym Mieście. Rozpoczęcie Mszą świętą o 14.00.
  5. We wtorek rozpoczniemy wizytę duszpasterską, tzw. „Kolędę”. Będziemy odwiedzać naszych parafian w tygodniu od ok. 16.30, a w sobotę od ok. 14.00. Zachęcamy, aby dobrze wykorzystać spotkanie na modlitwę i rozmowę na tematy związane z wiarą i funkcjonowaniem parafii. Osoby, które chciałyby przyjąć wizytę w terminie innym niż przewidziany lub które są naszymi nowymi parafianami prosimy zgłaszać się przez formularz na naszej stronie internetowej lub w kancelarii. W okresie wizyty duszpasterskiej, czyli do połowy lutego spowiedź w naszym kościele będzie jedynie podczas Mszy świętych. >> Szczegółowy grafik kolędy i formularz rejestracji.
  6. W piątek po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na koncert polskich kolęd w niecodziennych aranżacjach. Wystąpi Chór Kameralny „Tibi Domine” oraz chór i orkiestra dęta z Australii. Wstęp wolny.