III Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. W naszej Parafii gościmy dziś Siostry Pallotynki, które podzielą się swoim doświadczeniem pracy misyjnej. Tę działalność będziemy mogli wesprzeć ofiarą przy wyjściu z kościoła.
  2. W związku z przypadającą dziś Niedzielą Słowa Bożego, zapraszamy na uroczyste nieszpory niedzielne o 18.00.
  3. Jutro, w poniedziałek o 19.30  zapraszamy na koncert chóru „All That Sound” w repertuarze świątecznym. Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny.
  4. We wtorek przypada 28. dzień miesiąca, w którym tradycyjnie gromadzimy się na modlitwie, wspominając osobę i dzieło kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy szczególnie na Mszę o 18.30, która będzie sprawowana w intencji o owoce przyszłej beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia.
  5. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie w intencji wszystkich osób konsekrowanych. Poświęcenie gromnic na wszystkich Mszach świętych. Ofiary składane na tace będą przeznaczone na wsparcie zakonów klauzurowych.
  7. Także w przyszłą niedzielę, podczas Mszy świętej o 11.30 do naszej parafii zostaną wprowadzone relikwie św. Joanny Beretty Molla – patronki rodzin, małżeństw, kobiet pragnących i oczekujących potomstwa. Zapraszamy na czuwanie modlitewne, które odbędzie się w najbliższą sobotę po Mszy o 18.30.
  8. Kolejne rodziny z naszej parafii pragną zaprosić do swoich domów Kapliczkę Niepokalanego Serca Maryi. Z tej racji zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie peregrynacji, które będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę, podczas Mszy świętej o 18.30.
  9. W poniedziałek, 17 lutego o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej. >> Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy.
  10. Trwa wizyta duszpasterska tzw. „Kolęda”. Odwiedzamy naszych parafian w tygodniu od ok. 16.30, a w sobotę od ok. 14.00. Osoby, które chciałyby przyjąć wizytę w terminie innym niż przewidziany, te które są naszymi nowymi parafianami lub nie przyjmowały kolędy w poprzednich latach, a chciałyby przyjąć w tym roku – prosimy zgłaszać się przez formularz na naszej stronie internetowej lub w kancelarii. >> Szczegółowy grafik wizyt.