Ofiarowanie Pańskie | Ogłoszenia parafialne

1. Z racji I Niedzieli Miesiąca zapraszamy dziś o 17.45 na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną.
  2. W kiosku przy wyjściu z kościoła można nabyć świece gromniczne. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na wsparcie prac remontowych na zewnątrz naszej Świątyni.
  3. Dziś po Mszy świętej o 16.00 Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Światło Chrystusa” zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie w kościele.
  4. W tym tygodniu przypada I Czwartek i Piątek Miesiąca. W czwartek Msza w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii o 17.00, w piątek zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej.
  5. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele.
  6. W poniedziałek, 17 lutego o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  7. Narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie zapraszamy na Kurs Przedmałżeński. Obejmuje on cykl 10 spotkań w piątki o godz. 17.30, trzy spotkania w Poradni Rodzinnej oraz skupienie dla narzeczonych na zakończenie kursu. Pierwsze spotkanie 28 lutego o 17.30 w dolnym kościele. Zapisy przez naszą stronę internetową.
  8. Jutro, w poniedziałek zakończymy tegoroczną wizytę duszpasterską. Odwiedzimy mieszkańców ul. Marszałkowskiej  2, 6, 8, 14a, 16a, 24/26, 34/50, 43, 53, 55/73. Już dziś serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wspólną modlitwę i za ofiary złożone na prace remontowe w naszym Sanktuarium. Osoby, które chciałyby przyjąć księdza poza przewidzianym terminem prosimy o wypełnienie formularza na stronie internetowej lub zgłoszenie w kancelarii do środy.
  9. Stały dyżur spowiedniczy wznowimy w naszej Parafii 24 lutego, po zakończeniu ferii szkolnych.