IV Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. W swoich codziennych modlitwach dodajmy prośbę o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.
  2. Dziś i przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwa majowe o 18.00.
  3. W tym tygodniu w środę będziemy obchodzić Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba, a w piątek Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski. Tego dnia o 18.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta zbiorowa w intencji solenizantów. Intencje można zgłaszać w zakrystii i kancelarii. W związku z uroczystością, tego dnia nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej – patronki Warszawy.
  4. W tym tygodniu przypada także pierwszy czwartek miesiąca. Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii i o nowe powołania kapłańskie o 17.00.
  5. Przypominamy, że w czasie epidemii nasz kościół jest otwarty w godzinach 6.00-21.00. Sakrament spowiedzi jest sprawowany podczas wszystkich Mszy świętych. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-18.00.