III Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Biblijną, rozpoczynającą XII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Misterium Słowa, które stało się Chlebem Życia”. Zachęcamy do codziennego czytania i rozważania Pisma Świętego.
  2. Dziś o 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  3. W najbliższy wtorek przypada wspomnienie św. Joanny Beretty Molla, której relikwie znajdują się w naszym kościele. Zapraszamy na Mszę świętą w intencji rodzin, matek oraz kobiet pragnących i oczekujących potomstwa we wtorek o 19.30.
  4. We wtorek przypada także 28. dzień miesiąca. Zapraszamy na Mszę świętą o 18.30 w intencji o dobre przygotowanie i błogosławione owoce beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia.
  5. W środę przypada Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła – patronki Europy.
  6. W piątek rozpoczniemy maj – miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Codziennie o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
  7. Ponieważ 3 maja w tym roku wypada w Niedzielę Wielkanocy, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Patronki naszej Ojczyzny została przeniesiona na sobotę, 2 maja. Msze święte w naszym Sanktuarium tego dnia według porządku niedzielnego.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do odbycia spowiedzi pierwszopiątkowej i przyjęcia Komunii świętej wynagradzającej.
  9. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na seminarium duchowne.
  10. Po raz kolejny podejmujemy modlitwę w formie Nieustannego Różańca. Będziemy modlić się w intencji o ustanie epidemii oraz z prośbą o deszcz. Szczegółowe informacje na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zapisy pod numerem telefonu: 791 177 790.
  11. W najbliższym czasie nasz kościół będzie otwarty w godzinach 6.00-21.00. Sakrament spowiedzi będzie sprawowany podczas wszystkich Mszy świętych. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-18.00.
  12. Prosimy o respektowanie przepisów sanitarnych, zwłaszcza prosimy o zasłanianie twarzy maseczką lub w inny sposób. Przy przyjmowaniu Komunii Świętej maseczkę należy zdjąć.