Niedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Parafianom i Przyjaciołom Zbawiciela składamy najlepsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus przeprowadza nas do prawdziwego życia i dodaje nadziei w sytuacjach zagubienia i cierpienia.
  2. W Niedzielę Wielkanocną Msza z procesją rezurekcyjną wewnątrz koscioła o 6.00. Nie będzie Mszy o 7.00. Pozostałe Msze według porządku niedzielnego. Obchód Triduum Paschalnego zakończymy uroczystymi nieszporami o 18.00.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte w naszym Sanktuarium według porządku niedzielnego.
  4. Do przyszłej niedzieli będzie trwała Oktawa Wielkanocy – czas szczególnej radości ze Zmartwychwstania Chrystusa. W związku z tym, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym tygodniu spowiedź jedynie podczas Mszy świętych, a kancelaria czynna jedynie po południu w godz. 16.00-18.00.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia zachęcamy do duchowej łączności o 15.00 – w Godzinie Miłosierdzia. Mszę świętą, jak zwykle poprzedzi Koronka do Miłosierdzia Bożego. Na tę Mszę przyjmujemy intencję zbiorową w zakrystii i kancelarii.
  6. Nieustająco prosimy, by dostosować się do obowiązujących przepisów sanitarnych i przypominamy, że nasz kościół będzie otwarty do osobistej modlitwy dłużej, w godzianch 6.00-21.00.