II Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do duchowej łączności o 15.00 – w Godzinie Miłosierdzia. Będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia, a po niej sprawować Mszę świętą w intencji zbiorowej. Intencje na tę Mszę przyjmujemy jeszcze w zakrystii.
  2. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
  3. Od jutra w naszym kościele w liturgiach będzie mogło uczestniczyć znacznie więcej osób. Prosimy o respektowanie przepisów sanitarnych, zwłaszcza prosimy o zasłanianie twarzy maseczką lub w inny sposób. Na moment przyjmowania Komunii Świętej maseczkę należy delikatnie zdjąć.
  4. W tym tygodniu w czwartek przypada Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski, a w sobotę Święto Św. Marka, ewangelisty.
  5. W najbliższym czasie nasz kościół będzie otwarty w godzinach 6.00-21.00. Sakrament spowiedzi będzie sprawowany podczas wszystkich Mszy świętych. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-18.00.
  6. Nasza parafia jest utrzymywana z ofiar wiernych. Osoby, które chciałyby wesprzeć utrzymanie bieżącego funkcjonowania Parafii mogą dokonać przelewu na numer konta: 06 2030 0045 1110 0000 0070 8970, w tytule podając: „Darowizna na cele kultu religijnego, taca”. Taką darowiznę – zgodnie z zasadami prawa – można odpisać od podatku.