XVII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W środę, podczas Mszy świętej o 18.30, Ksiądz Infułat Jan Miazek udzieli sakramentu bierzmowania osobom dorosłym, przygotowującym się w naszym duszpasterstwie.
  3. W sobotę będziemy obchodzić 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza święta w intencji wszystkich poległych i pomordowanych o 18.30.
  4. Przyszła sobota, to także pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy świętej o 8.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne według Objawień Fatimskich.
  5. W przyszłą niedzielę, po Mszy świętej o 13.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie z panem Kazimierzem Gajowym – znawcą Libanu i Bliskiego Wschodu, działającym w Kościele maronickim.
  6. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku jedynie po południu – od 16.00 do 18.00.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.