Świętej Rodziny | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. Do 1 stycznia będziemy obchodzić Oktawę Bożego Narodzenia. W tych dniach kancelaria parafialna będzie czynna jedynie po południu – od 16.00 do 18.00.
  3. Jutro, w poniedziałek będziemy obchodzić Wspomnienie Świętych Młodzianków – męczenników.
  4. W czwartek – na zakończenie roku – zapraszamy na Mszę dziękczynną o 17.00.  W jej trakcie będziemy się też modlić za osoby, które odeszły w mijającym roku – intencje zbiorowe za bliskich zmarłych przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. W związku z obowiązującymi tego dnia przepisami państwowymi, nie będzie Mszy świętej o 18.30.
  5. W piątek rozpoczniemy Nowy Rok, jest to Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte w naszym sanktuarium, jak w każdą niedzielę. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek zachęcamy do spowiedzi i przyjęcia komunii świętej wynagradzającej. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich po Mszy świętej o 9.00.
  7. W związku z trwającą epidemią, w trosce o zdrowie naszych Parafian, tradycyjną wizytę duszpasterską, tzw. „Kolędę” rozpoczniemy w innym czasie, w zależności od sytuacji epidemicznej.
  8. Na Święta polecamy nowy numer biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”, który będzie pomocą w dobrym przeżyciu Świąt. Zawiera też wiele informacji na temat trwających na zewnątrz Świątyni prac remontowych. Biuletyn jest dostępny przy ołtarzu św. Ekspedyta.