II Niedziela po Narodzeniu Pańskim | Ogłoszenia parafialne

1. O 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca.
  2. W środę będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną tradycyjnie Świętem Trzech Króli. Jest to uroczystość nakazana. Msze święte według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Zbierana tego dnia taca będzie przeznaczona na misje.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek Miesiąca. Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii i w intencji nowych powołań o 17.00.
  4. W związku z trwającą epidemią, w trosce o zdrowie naszych Parafian, tradycyjną wizytę duszpasterską, tzw. „Kolędę” rozpoczniemy w innym czasie, w zależności od sytuacji epidemicznej.
  5. Polecamy nowy numer biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”, który będzie pomocą w dobrym przeżywaniu Okresu Bożego Narodzenia. Zawiera też wiele informacji na temat trwających na zewnątrz Świątyni prac remontowych. Biuletyn jest dostępny przy ołtarzu św. Ekspedyta.