Uroczystość Chrystusa Króla | Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejszą uroczystością kończy się rok liturgiczny. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Rekolekcje parafialne odbędą się w dniach 13–15 grudnia. Wygłosi je o. Maciej Ziębiec – redemptorysta.
  2. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych codziennie o 17.45. Przy ołtarzu św. Antoniego stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmujemy jeszcze w kancelarii.
  3. W przyszłą niedzielę przypada Wspomnienie Wszystkich Świętych Franciszkańskich. W związku z tym, III Zakon Świętego Franciszka, działający  przy naszej Parafii, zaprasza w najbliższy piątek po Mszy świętej o 15.00 na Drogę Krzyżową z relikwiami świętych, a w przyszłą niedzielę na uroczystą Mszę o 15.00.
  4. Także w przyszłą niedzielę taca zbierana w czasie Mszy świętych, przeznaczona będzie na utrzymanie naszego seminarium duchownego.