I Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Pomocą w przeżywaniu tego czasu będą rekolekcje parafialne, które odbędą się w dniach 13–15 grudnia. Wygłosi je o. Maciej Ziębiec – redemptorysta.
  2. Dziś i jutro ostatnie nabożeństwa różańcowe w intencjach wypominkowych o 17.45. Do jutra przyjmujemy jeszcze w kancelarii wypominki roczne.
  3. Od jutra zapraszamy na Roraty w dni powszednie o 6.15. W środę na Roraty o 6.15 zapraszamy szczególnie studentów, roraty dla dzieci tego dnia o 17.00.
  4. Jutro w liturgii Kościoła przypada Święto Św. Andrzeja Apostoła. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o ks. prałacie Andrzeju Przekazińskim, który wspomaga naszą parafialną wspólnotę posługą sakramentalną.
  5. Od wtorku – 1 grudnia – Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do modlitwy Nieustannym Różańcem w intencji dziękczynnej za sprawowanie sakramentów w naszym Sanktuarium oraz w intencji wynagradzającej za grzechy przeciwko wierze. To forma duchowego przygotowania do uroczystości odpustowej, którą będziemy przeżywać 8 grudnia. Zapisy i szczegółowe informacje przy wyjściu z kościoła.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca – w czwartek zapraszamy na Mszę świętą w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o 17.00, w piątek zachęcamy do korzystania z sakramentu spowiedzi i przyjęcia komunii świętej wynagradzającej, a w sobotę na nabożeństwo adoracyjne według Objawień Fatimskich po Mszy świętej o 9.00.