V Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. We wtorek będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Przez wstawiennictwo Matki Bożej z Lourdes będziemy modlić się w intencji wszystkich chorych i cierpiących, zwłaszcza z terenu naszej Parafii. Msza święta z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o 9.00.
  3. Z racji 13. dnia miesiąca, w czwartek o 19.30 zapraszamy na procesją różańcową, która jest wyrazem naszej wdzięczności za koronację obrazu Matki Zbawiciela przez św. Jana Pawła II.
  4. W piątek przypada Święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  5. W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na cele remontowe. O 13.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji wszystkich dobroczyńców, którzy modlitwą i ofiarą pomagają w dziele ratowania murów naszej zabytkowej Świątyni.
  6. Ciągle można dołączyć do trwających w naszej Parafii katechez dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele.
  7. W poniedziałek, 17 lutego o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez naszą stronę internetową.
  8. Narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie zapraszamy na Kurs Przedmałżeński. Obejmuje on cykl 10 spotkań w piątki o godz. 17.30, trzy spotkania w Poradni Rodzinnej oraz skupienie dla narzeczonych na zakończenie kursu. Pierwsze spotkanie 28 lutego o 17.30 w dolnym kościele. Zapisy przez naszą stronę internetową.
  9. W czasie ferii szkolnych kancelaria parafialna będzie czynna wyłącznie po południu – od 16.00 do 18.00. Stały dyżur spowiedniczy wznowimy w naszej Parafii 24 lutego, po zakończeniu ferii.