VI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Dziś o 13.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji wszystkich dobroczyńców, którzy modlitwą i ofiarą pomagają w dziele ratowania murów naszej zabytkowej Świątyni.
  3. W sobotę będziemy obchodzić Święto Katedry Św. Piotra.
  4. W przyszłą niedzielę o 11.30 zapraszamy wszystkie małżeństwa, zwłaszcza te oczekujące i starające się o potomstwo na Mszę świętą przez orędownictwo św. Joanny Beretty Molla, której relikwie niedawno wprowadziliśmy do naszej Parafii.
  5. Ciągle można dołączyć do trwających w naszej Parafii katechez dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele.
  6. W poniedziałek, 17 lutego o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez naszą stronę internetową.
  7. Narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie zapraszamy na Kurs Przedmałżeński. Pierwsze spotkanie 28 lutego o 17.30 w dolnym kościele. Zapisy przez naszą stronę internetową.
  8. W czasie ferii szkolnych kancelaria parafialna będzie czynna wyłącznie po południu – od 16.00 do 18.00. Stały dyżur spowiedniczy wznowimy w naszej Parafii 24 lutego, po zakończeniu ferii.