VI Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś i przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwa majowe o 18.00.
  2. Jutro będziemy obchodzić 100. rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II. To okazja do dziękczynienia za dar jego życia, powołania i świętości. Przypominamy, że w naszym kościele przechowujemy relikwie Św. Jana Pawła II i zachęcamy do modlitwy za jego wstawiennictwem.
  3. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwa będzie prowadzona codziennie podczas nabożeństwa majowego.
  4. W przyszłą niedzielę o 11.30 zapraszamy wszystkie małżeństwa, zwłaszcza te oczekujące i starające się o potomstwo na Mszę świętą przez orędownictwo św. Joanny Beretty Molla.
  5. Przypominamy o obowiązku przystąpienia do Komunii Świętej w Okresie Wielkanocnym, który kończy się w tym roku 7 czerwca. Właściwym sposobem przygotowania do Komunii Świętej jest spowiedź sakramentalna. Spowiedź w naszym kościele podczas każdej Mszy świętej  oraz od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-19.00.