XI Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. W dawnej Oktawie Bożego Ciała – także dziś – zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne z nabożeństwem czerwcowym i procesją codziennie o 17.45. W czwartek – na zakończenie oktawy – błogosławieństwo wianków podczas Mszy świętej o 18.30.
  2. W piątek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 17.45 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę przypada Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  4. Przy stolikach z prasą przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć książkę ks. prałata Bronisława Piaseckiego pt. „Ostatnie dni Prymasa Tysiąclecia”. Zachęcamy do lektury tej wyjątkowej pozycji.
  5. Zachęcamy także do lektury nowego numeru biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”. Znajdziemy w nim rozważania na temat Eucharystii oraz wiele wspomnień o Czcigodnym Słudze Bożym kard. Stefanie Wyszyńskim. Biuletyn jest dostępny przy Ołtarzu Św. Ekspedyta.