Boże Ciało | Ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dziś Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwaną „Bożym Ciałem”. Msze święte według porządku niedzielnego.
  2. Procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy odbędzie się bezpośrednio po Mszy świętej o 15.00 wewnątrz kościoła. Na koniec procesji zostanie udzielone błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na stopniach świątyni.
  3. W Oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne z nabożeństwem czerwcowym  i procesją codziennie o 17.45. W przyszły czwartek – na zakończenie oktawy – błogosławieństwo wianków podczas Mszy świętej o 18.30.
  4. W sobotę przypada 13–ty dzień miesiąca. Po Mszy o 18.30 zapraszamy na czuwanie modlitewne – dziękczynienie za dar koronacji przez św. Jana Pawła II wizerunku Matki Zbawiciela. W przyszłą niedzielę uroczysta Msza święta dziękczynna w 21. rocznicę koronacji o 13.00.