XXVII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś podczas Mszy świętych o 11.30 i 13.00 odbędą się uroczystości przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Także dziś przypada dzień liturgicznego wspomnienia św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy na uroczystą Mszę święta o 15.00, a po niej spotkanie braterskie.
  3. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca. O 17.45 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe z procesją eucharystyczną.
  4. Różaniec w październiku codziennie o 17.45. W poniedziałek i czwartek na nabożeństwa szczególnie zapraszamy dzieci.
  5. W poniedziałek o 19.30 w kościele rozpocznie się kurs do bierzmowania dla osób dorosłych. Zgłoszenia przez formularz na stronie internetowej naszej Parafii.
  6. W tym tygodniu, w poniedziałek przypada Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, a w środę Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Tego dnia zapraszamy na uroczystą Mszę świętą o 18.30. Po niej spotkanie braterskie Rodziny Różańcowej na plebanii.
  7. Także w środę przypada 80. rocznica urodzin śp. księdza prałata Bronisławą Piaseckiego. W sposób szczególny pamiętajmy w tym dniu o modlitwie o dar życia wiecznego dla naszego wieloletniego Proboszcza.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XX Dzień Papieski. Jak co roku stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia będą zbierać ofiary celem wsparcia zdolnej, ale ubogiej młodzieży.
  9. Także w przyszłą niedzielę o 17.30 zapraszamy na doroczną procesję różańcową. Intencje można składać do puszki przy ołtarzu św. Antoniego.
  10. Zachęcamy do lektury nowego numeru biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”. W numerze, oprócz informacji o bieżących wydarzeniach znajdziemy m.in. wspomnienia z lipcowego pogrzebu Księdza Prałata Bronisława oraz rozważania różańcowe na październik. Biuletyn jest dostępny przy ołtarzu św. Ekspedyta. Składane ofiary będą przeznaczone na prace remontowe w naszym Sanktuarium.