Chrzest Pański | Ogłoszenia parafialne

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy Okres Bożego Narodzenia w Roku Liturgicznym. Od jutra przeżywać będziemy okres zwykły, który przypomina nam w sposób systematyczny nauczanie Jezusa i wydarzenia związane z Jego publiczną działalnością.
  2. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe.
  3. W środę o 19.30 zapraszamy na czuwanie różańcowe z racji 13-tego dnia miesiąca – wyraz naszego dziękczynienia za koronację Obrazu Matki Zbawiciela przez św. Jana Pawła II.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na finansowanie prac remontowych na zewnątrz naszej Świątyni. Podczas Mszy świętej o 13.00 będziemy modlić się w intencji wszystkich, którzy dzieło renowacji naszego kościoła wspierają modlitwą i ofiarą.
  5. Przypominamy, że w związku z trwającą epidemią, tradycyjną wizytę duszpasterską, tzw. „Kolędę” rozpoczniemy w innym czasie.