II Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o 15.00. W Godzinie Miłosierdzia będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia, a po niej sprawować Mszę świętą w intencji zbiorowej. Intencje na tę Mszę przyjmujemy jeszcze w zakrystii. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Ma to być czas pogłębionej refleksji nad tajemnicą Miłosierdzia Bożego i chrześcijańskim zaangażowaniem w życie wspólnoty.
  2. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.
  3. Przy ołtarzu św. Antoniego można nabyć książeczki z modlitwami do Miłosierdzia Bożego. Ofiary będą przeznaczone na fundusz ministrancki.
  4. We wtorek przypada 13. dzień miesiąca – dzień dziękczynienia za dar koronacji wizerunku Matki Zbawiciela. Zapraszamy na procesję różańcową i czuwanie o 19.30.
  5. W sobotę przypada wspomnienie św. Roberta, opata. Jest to także dzień imienin naszego Księdza Proboszcza. Pamietajmy o nim w naszych modlitwach, zwierzając jego posługę w naszej wspólnocie parafialnej opiece Matki Zbawiciela.
  6. W czwartek, 22 kwietnia o 19.30 rozpocznie się ostatni przed wakacjami kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  7. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”. Aktualny numer zawiera treści, które mogą być pomocą w lepszym przeżywaniu czasu paschalnego. Biuletyn znajdziemy przy ołtarzu św. Ekspedyta. Składane ofiary będą przeznaczone na prace remontowe w naszym kościele.