III Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nieszpory.
  2. Obchodzimy dziś „Dzień solidarności z Chorwacją” w związku z trzęsieniem ziemi, które pozbawiło dachu nad głową kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców tego kraju. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na wsparcie dla poszkodowanych.
  3. Jutro, w poniedziałek przypada Święto Nawrócenia Św. Pawła, kończące tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W czwartek, 4 lutego o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  5. W ramach tegorocznej wizyty duszpasterskiej, naszych Parafian zapraszamy na Msze święte sprawowane w ich intencji o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Zbawiciela w nowym roku. Msze będą sprawowane we wskazane dni o 18.30.Po Mszy odbywać się będzie specjalne nabożeństwo zawierzenia z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

25 stycznia (poniedziałek)
Polna, Pl. Konstytucji, Oleandrów, Litewska

26 stycznia (wtorek)
Pl. Zbawiciela, Jaworzyńska, Lwowska, Śniadeckich, Noakowskiego, Waryńskiego