IV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe.
  2. We wtorek, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie w intencji wszystkich osób konsekrowanych. Msze święte w naszym Sanktuarium odprawiane będą według porządku dnia powszedniego. Taca będzie przeznaczona na zakony klauzurowe.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca: w czwartek Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii i nowe powołania kapłańskie i zakonne o 17.00. W piątek zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i przyjęcia Komunii wynagradzającej, w sobotę nabożeństwo adoracyjne według Objawień Fatimskich po Mszy świętej o 9.00.
  4. W najbliższy czwartek, 4 lutego o 19.30 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Szczegóły i zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  5. W sobotę, 13 lutego o 10.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie osób, które chcą zaangażować się w działalność reorganizowanego Parafialnego Oddziału Caritas. Na spotkanie zapraszamy także przedstawicieli wszystkich grup parafialnych.
  6. W ramach tegorocznej wizyty duszpasterskiej, naszych Parafian zapraszamy na Msze święte sprawowane w ich intencji o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Zbawiciela w nowym roku. Msze będą sprawowane we wskazane dni o 18.30.Po Mszy odbywać się będzie specjalne nabożeństwo zawierzenia z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

1 lutego (poniedziałek)
Boya, Klonowa, Flory, Bagatela, Bacciarellego