Wniebowstąpienie Pańskie | Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwo majowe dziś i przez cały tydzień o 18.00.
  2. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na fundusz remontowy.
  3. Jutro, w poniedziałek będziemy obchodzić Uroczystość Św.Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika – Głównego Patrona Polski.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy w Kościele okres wielkanocny. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego codziennie podczas nabożeństwa majowego. Działające w naszej parafii wspólnoty i grupy formacyjne serdecznie zapraszają też na modlitewne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w najbliższą sobotę. Czuwanie rozpocznie się o 19.30, a zakończy się Mszą świętą o 23.00.
  5. Przy kaplicy Matki Zbawiciela można zapisać się na trwający w niej dyżur adoracyjny Najświętszego Sakramentu. Zapisy dotyczą godzin w ciągu dnia – od 10.00 do 14.30. Chcemy wspólnie zadbać, by zawsze była choć jedna osoba, która będzie trwać na tej modlitwie.
  6. Gościmy dziś przedstawicieli fundacji Tota Tua. Podzielą się z nami swoim świadectwem oraz zaproszą nas do podjęcia modlitwy za kapłanów.