XXIX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 17.45 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe. W tygodniu różaniec codziennie także o 17.45. W poniedziałek i czwartek na nabożeństwa szczególnie zapraszamy dzieci.
  2. Jutro, w poniedziałek będziemy obchodzić Święto Św. Łukasza –Ewangelisty. Jest to zarazem dzień imienin ks. Łukasza Przybylskiego, który posługuje w naszej Parafii w niedziele – pamietajmy o nim w naszych modlitwach. We wtorek przypada Wspomnienie Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, a w piątek Wspomnienie Św. Jana Pawła II.
  3. Duszpasterstwo Akademickie „Sandał” zaprasza na rozpoczynające się dziś akademickie rekolekcje „na dobry początek” pod hasłem „Światło księżyca. Jak dzisiaj być w Kościele?”. Poprowadzi je znany kaznodzieja i duszpasterz – ks. dr Andrzej Persidok. Msza święta z homilią rekolekcyjną w niedzielę, poniedziałek i wtorek o 20.30.
  4. Odnowa w Duchu Świętym „Światło Chrystusa” zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, które rozpoczną się w naszej parafii jutro, w poniedziałek o 19.15 w dolnym kościele.
  5. Zapraszamy narzeczonych i pary rozeznające powołanie małżeńskie na roczny kurs przedmałżeński organizowany przez nasze duszpasterstwo akademickie. Pierwsze spotkanie w czwartek o 19.30 w domu parafialnym.
  6. W przyszłą niedzielę wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy Biało-Żółtej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej zapraszamy na Mszę świętą o 15.00 i spotkanie popielgrzymkowe w dolnym kościele.
  7. Zbliżają się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przyjmujemy wypominki roczne, które odczytujemy w niedziele po Mszy o 8.30, a w pierwszy poniedziałek miesiąca o 18.30 odprawiamy w tych intencjach Mszę świętą. Przyjmujemy też intencje na procesje żałobne, które zostaną odprawione 1 i 2 listopada o 17.30. Intencje te prosimy składać w zakrystii lub kancelarii. Przy ołtarzu św. Ekspedyta stoi puszka do której można składać intencje i ofiary na wypominki jednorazowe, odczytywane w listopadzie w czasie modlitwy różańcowej o 17.45.