XXX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 17.45 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe. W tygodniu różaniec codziennie także o 17.45. W poniedziałek i czwartek na nabożeństwa szczególnie zapraszamy dzieci.
  2. Wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy Biało-Żółtej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej zapraszamy dziś na Mszę świętą o 15.00 i spotkanie popielgrzymkowe w dolnym kościele.
  3. W czwartek będziemy obchodzić Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. To zarazem dzień imienin posługującego w naszej Parafii ks. prałata Tadeusza Sowy. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  4. Zbliżają się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przyjmujemy wypominki roczne, które odczytujemy w niedziele po Mszy o 8.30, a w pierwszy poniedziałek miesiąca o 18.30 odprawiamy w tych intencjach Mszę świętą. Przyjmujemy też intencje na procesje żałobne, które zostaną odprawione 1 i 2 listopada o 17.30. Intencje te prosimy składać w zakrystii, kancelarii, a dzisiaj także u księży przy wyjściu z kościoła. Przy ołtarzu św. Ekspedyta stoi puszka do której można składać intencje i ofiary na wypominki jednorazowe, odczytywane w listopadzie w czasie modlitwy różańcowej o 17.45.
  5. Przy wyjściu z kościoła możemy też dziś nabyć książki związane z bł. kard. Stefanem Wyszyńskim.