Niedziela Miłosierdzia | Ogłoszenia parafialne

1. Obchodzimy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Szczególnie zapraszamy na Mszę świętą w Godzinie Miłosierdzia Bożego o 15.00, którą jak zwykle rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Na tę Mszę przyjmujemy jeszcze intencję zbiorową w zakrystii.
  2. O 18.00 zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne.
  3. W tym tygodniu, jutro – w poniedziałek przypada Święto Św. Marka, ewangelisty, we wtorek Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski, a w piątek Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła – patronki Europy.
  4. Także w piątek przypada Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej. Wszystkich pomordowanych polecajmy w naszych modlitwach.
  5. W czwartek wypada 28. dzień miesiąca – o 18.30 zapraszamy na Mszę świętą zbiorową przez orędownictwo bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Intencje można składać do puszki przy jego wizerunku, obok chrzcielnicy.
  6. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru biuletynu parafialnego „Nasz Zbawiciel”. Aktualny numer zawiera treści, które mogą być pomocą w lepszym przeżywaniu czasu paschalnego. Biuletyn znajdziemy przy ołtarzu św. Ekspedyta. Składane ofiary będą przeznaczone na prace remontowe w naszym kościele.