Wniebowstąpienie Pańskie | Ogłoszenia parafialne

1. Do wtorku zapraszamy na nabożeństwa majowe o 18.00. Od środy o 18.00 nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.
  2. We wtorek przypada Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zachęcamy tego dnia do modlitwy w naszym maryjnym sanktuarium.
  3. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W czwartek Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej Parafii oraz w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne o 18.30. W piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej. W sobotę nabożeństwo adoracyjne według Objawień Fatimskich po Mszy świętej o 9.00.
  4. W sobotę przypada także 34. rocznica konsekracji pasterza naszej Archidiecezji – kard. Kazimierza Nycza. Polecajmy jego posługę opiece Matki Zbawiciela.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy w Kościele okres wielkanocny. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego codziennie podczas nabożeństwa wieczornego. Działające w naszej parafii wspólnoty i grupy formacyjne serdecznie zapraszają też na modlitewne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w najbliższą sobotę. Czuwanie rozpocznie się o 19.30, a zakończy się Mszą świętą o 23.00.
  6. W przyszłą niedzielę w naszej Archidiecezji będziemy obchodzić też XV Święto Dziękczynienia. W tym roku będzie to szczególnie okazja do dziękczynienia za dar beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej. Uroczysta Msza święta w Świątyni Opatrzności Bożej o 12.00. Wcześniej, o 7.40 z archikatedry warszawskiej wyruszy do Wilanowa pielgrzymka dziękczynna z relikwiami Błogosławionych. Zachęcamy do włączenia się w nią, gdy ok. 8.30 będzie przechodzić granicą naszej Parafii, przy pl. Na Rozdrożu.
  7. Ofiary składane w przyszłą niedzielę do puszek będą przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach 9 – 16 listopada tego roku. Szczegółowe informacje w zakrystii, kancelarii i u Księdza Proboszcza.