VI Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś i przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwa majowe o 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a już w najbliższy piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna będzie odmawiana podczas nabożeństwa majowego.
  3. We wtorek będziemy oni
  4. bchodzić Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszym maryjnym sanktuarium.
  5. W sobotę, 28 maja przypada 41. rocznica śmierci bł. kard. Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia. Tego dnia po raz pierwszy będziemy też obchodzić jego liturgiczne wspomnienie. Uroczysta Msza święta przez orędownictwo Błogosławionego o 18.30. Intencje na tę Mszę można składać do puszki przy jego wizerunku, obok chrzcielnicy.
  6. Także w sobotę, na stadionie Znicza w Pruszkowie odbędzie się XXV Jubileuszowa Parafiada Archidiecezji Warszawskiej. Organizatorzy zapraszają nie tylko zespoły sportowe, ale też całe rodziny, które będą mogły wziąć udział w towarzyszących wydarzeniu różnorodnych warsztatach i pokazach. Szczegóły na stronie internetowej naszej archidiecezji.
  7. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na pielgrzymkę do Lasek – miejsca związanego z posługa niewidomym bł. Matki Elżbiety Róży Czackiej oraz bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia. Wyjazd autokarem z Al. Wyzwolenia w sobotę o 8.30, powrót w godzinach popołudniowych. Zapisy przy wyjściu z kościoła.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach 9 – 16 listopada tego roku. Szczegółowe informacje w zakrystii, kancelarii i u Księdza Proboszcza.