XIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś i w kolejne dni czerwca nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusowego codziennie o 18.00.
  2. Dziś o 16.00 Wspólnota Światło Chrystusa, gorąco zaprasza na jubileuszową Mszę świętą i spotkanie z okazji 30-lecia istnienia Grupy Odnowy w Duchu Świętym.
  3. Także dziś 0 20.30 Msza święta na zakończenie roku formacyjnego w Duszpasterstwie Akademickim Sandał. Będzie to zarazem Msza pożegnalna ks. Piotra Rymuzy, który po ośmiu latach posługi w naszym sanktuarium, pod koniec sierpnia rozpocznie posługę w parafii Opatrzności Bożej w Wilanowie.
  4. We wtorek przypada 28. dzień miesiąca – podczas Mszy świętej o 18.30 będziemy modlić się przez orędownictwo bł. kard. Stefana Wyszyńskiego.
  5. W środę będziemy obchodzić Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. To zarazem dzień imienin ks. Piotra Rymuzy – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  6. W tym tygodniu będziemy obchodzić też pierwszy piątek i sobotę miesiąca. W piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej. Tego dnia dodatkowa Msza święta o 17.00. W sobotę nabożeństwo według objawień fatimskich po Mszy o 8.00.
  7. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 37 lat pielgrzymuje do Częstochowy z Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną zaprasza na pielgrzymi szlak w dniach 5–14 sierpnia. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr. Dziś przy wyjściu z kościoła pielgrzymi przyjmują intencje, w których modlić się będą podczas rekolekcji w drodze. Można też złożyć ofiarę, które będą przeznaczone na zakup produktów spożywczych na czas pielgrzymowania.
  8. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Od jutra do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna jedynie po południu – od 16.00 do 18.00. A od 1 lipca nie będzie w naszym Sanktuarium Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00.