XV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Jutro, w poniedziałek przypada Święto Św. Benedykta, opata – patrona Europy, a w sobotę Wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  3. W środę trzynasty dzień miesiąca, po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na procesję różańcową – nasze dziękczynienie za dar koronacji wizerunku Matki Zbawiciela.
  4. W czwartek, 14 lipca przypada druga rocznica śmierci Księdza Prałata Bronisława Piaseckiego – ostatniego kapelana Prymasa Tysiąclecia i wieloletniego proboszcza naszej Parafii. Zachęcamy do wspólnej modlitwy o dar nieba dla niego podczas Mszy świętej o 18.30.
  5. Grupa Biało-Żółta zaprasza na pielgrzymi szlak na Jasną Górę w dniach 5–14 sierpnia. W tym roku zapisy drogą internetową. Szczegółowe informacje u ks. Piotra i ks. Macieja. W zakrystii można składać intencje, w których pielgrzymi będą się modlić podczas rekolekcji w drodze.
  6. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na XXIX Ogólnopolską Pielgrzymkę Franciszkańską na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 23 lipca. Koszt wyjazdu to 70 zł. Szczegółowe informacje i zapisy przy wyjściu z kościoła.
  7. Na czas wakacji wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie w naszym Sanktuarium Mszy świętych w dni powszednie o 9.00 i 17.00, a kancelaria parafialna będzie czynna jedynie od 16.00 do 18.00.