XXV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 18.00 na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Także dzisiaj o godzinie 16.00 pierwsza Msza Święta formacyjna dla dzieci, które pragną przyjąć I Komunię Świętą w naszej parafii.
  3. Kobiety pragnące i oczekujące potomstwa wraz z rodzinami oraz małżeństwa zapraszamy na Mszę Św. za przyczyną św. Joanny Beretty Molla połączoną z indywidualnym błogosławieństwem w przyszłą niedzielę o godzinie 11.30.
  4. Młodzież, która chce rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, może zgłaszać się do kancelarii, zakrystii lub ks. Macieja celem zapisu.
  5. Osoby dorosłe pragnące przygotować się do sakramentu bierzmowania mogą zapisać się na kurs w naszej parafii korzystając z formularza na stronie internetowej parafii w zakładce „sakramenty-bierzmowanie”.
  6. Rozpoczynamy w naszej parafii spotkania w formie katechezy skierowane do osób dorosłych, którzy chcieliby pogłębić wiedzę o nauczaniu Kościoła i dogmatach wiary. Spotkania będą odbywały się w każdą IV niedziele miesiąca i będą prowadzone przez ks. Macieja. Temat pierwszego spotkania: „Czy człowiek jest z natury otwarty na Boga? Dlaczego jedni są wierzący, a inni nie?”. Pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę 25 września o godz. 16.00, w sali nr 5 na plebanii.
  7. Zapraszamy narzeczonych i pary rozeznające powołanie małżeńskie na kurs przedmałżeński, który obejmuje cykl 10 spotkań w piątki o godz. 17.30. Pierwsze spotkanie w piątek 30 września. Informacje i zapisy w kancelarii i u ks. Marcina.
  8. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na fundusz remontowy naszego Sanktuarium Matki Zbawiciela. Remont wieży zachodniej z iluminacją oraz elewacja od ul. Mokotowskiej zostały zakończone i odebrane. Prace będą kontynuowane na elewacji od ul. Marszałkowskiej. Jednocześnie trwają prace wewnątrz kościoła mające na celu budowę ołtarza Miłosierdzia Bożego.
  9. Jednocześnie informujemy, że zakończyły się prace remontowe sali na galerii kościoła, która będzie służyć spotkaniom grup i wspólnot parafialnych.
  10. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w Narodowy Marsz Życia i Rodziny, który wyruszy dziś o godz. 11.00 z Placu Zamkowego w Warszawie. Marsz jest organizowany pod patronatem Episkopatu Polski. Hasłem przewodnim są słowa zaczerpnięte z przysięgi małżeńskiej: „I ślubuję Ci”. Niech udział w Marszu będzie wyrazem naszego przywiązania do wartości rodziny.
  11. We wtorek wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  12. W najbliższą środę przypada święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  13. W piątek wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, kapłana.
  14. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i wszelkich łask i darów Bożych na nowy tydzień.