Wszystkich Świętych | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś i jutro o godz. 17.30 procesja żałobna a po niej Msza św. za zmarłych. Intencje na te procesje jak i wypominki roczne można składać przy wyjściu z kościoła. Przy ołtarzu św. Antoniego stoi puszka na wypominki jednorazowe odczytywane w listopadzie w czasie modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 17.45.
  2. Za pobożne odwiedzenie cmentarza w dniach od 1 do 8 listopada i jednoczesną modlitwę za zmarłych można uzyskać codziennie odpust zupełny. Odpust ten można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunki uzyskania odpustu zupełnego:
    • brak jakiegokolwiek przywiązania do grzechu, nawet powszedniego;
    • stan łaski uświęcającej (brak nieodpuszczonego grzechu ciężkiego) lub spowiedź sakramentalna;
    • przyjęcie Komunii świętej;
    • odmówienie modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

W dniu jutrzejszym odpust taki można uzyskać jeden raz nawiedzając kościół, zachowując powyższe warunki i modląc się w intencjach papieskich modlitwą Ojcze nasz i Wyznaniem wiary.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca: w czwartek Msza św. w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii o godz. 17.00, w piątek zapraszamy do spowiedzi pierwszopiątkowej, w sobotę nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich o godz. 10.00.
  4. Polecamy lekturę nowego numeru naszego parafialnego biuletynu Nasz Zbawiciel. Za wszelkie ofiary wspierające wydawanie naszego biuletynu serdecznie dziękujemy.