XXX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.45. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci w środy.
  2. Grupa Odnowy w Duchu Św. zaprasza dziś na godzinne uwielbienie o godz. 19.30 (po Mszy Św. o 18.30).
  3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, które rozpoczną się w naszej parafii w poniedziałek, 26 października. Szczegóły na plakatach i ulotkach rozdawanych przy wyjściu z kościoła.
  4. W środę Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Prosimy o pamięć w modlitwie za ks. proboszcza Tadeusza Sowę i ks. Szymona Petrykę. Msza św. w intencji Solenizantów zostanie tego dnia odprawiona o godz. 18.30.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych aw  przyszły poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. 1 i 2 listopada o godz. 17.30 procesja żałobna a po niej Msza św. za zmarłych. Intencje na te procesje jak i wypominki roczne, które odczytujemy w każdą niedzielę o  9.30, można składać u księży przy wyjściu z kościoła lub w kancelarii. Przy ołtarzu św. Antoniego stoi puszka do której można składać intencje na wypominki jednorazowe odczytywane w listopadzie w czasie modlitwy różańcowej o godz. 17.45.
  6. Polecamy lekturę nowego numeru naszego parafialnego biuletynu Nasz Zbawiciel. W tym numerze znajdziemy m. in. bogato ilustrowane relacje zmłodzieżowych wyjazdów organizowanych przez naszą parafię i artykuły o tegorocznym jubileuszu Żywego Różańca. Za wszelkie ofiary wspierające wydawanie naszego biuletynu serdecznie dziękujemy.