VI Niedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś nabożeństwo z procesją o godz. 17.45. W maju zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 18.00.
  2. We wtorek obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. według porządku niedzielnego z wyjątkiem Mszy św. w dolnym kościele o 10.30.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę św. w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii o godz.00, w piątek spowiedź od godz. 15.00. W sobotę nabożeństwo według objawień fatimskich o godz. 10.00.
  4. W przyszłą niedzielę, 8 maja Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi kwestę na kolonie letnie prowadzone przez Caritas Polska.
  5. Organizujemy pielgrzymkę do Wąwolnicy i Radecznicy w sobotę, 21 maja. Koszt wyjazdu: 60 zł autokar i 10 zł posiłek. Zapisy w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.