III Niedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Zapraszamy dziś wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi do uczestnictwa w XIII Marszu Świętości Życia. Przejdzie on ulicami Warszawy pod hasłem „Jestem za życiem”, by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Przed rozpoczęciem Marszu zostanie odprawiona Msza święta w Archikatedrze Warszawskiej o 11.00.
  3. Rozpoczynamy dziś X Tydzień Biblijny pod hasłem „Przyjmijcie Ducha Świętego”. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych.
  4. Przez pięć niedziel wielkanocnych na Pl. Zbawiciela prowadzona będzie ewangelizacja uliczna: głoszone będzie Słowo Boże i świadectwa wiary. Zapraszamy już dziś i w następne niedziele wielkanocne na plac przed kościołem o godz. 16.00.
  5. Ruch Światło-Życie zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, czyli rekolekcje skierowane do młodzieży, studentów i dorosłych. Kolejne spotkanie w piątek o 19.30 na plebanii.
  6. Jutro, w poniedziałek o godz. 20.00 rozpocznie się ostatni przed wakacjami kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  7. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.