Zesłanie Ducha Świętego | Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiejsza Uroczystość kończy Okres Wielkanocny. Przypominamy o obowiązku przyjęcia Komunii Świętej w tym czasie. Jutro rozpoczniemy okres zwykły.
  2. Dziś i przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwo majowe o 18.00.
  3. W poniedziałek będziemy obchodzić Święto Matki Bożej – Matki Kościoła, a w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. W sobotę przypada Dzień Matki. Zachęcamy tego dnia do modlitwy w naszym Sanktuarium i już dziś wypraszamy wszystkim Mamom obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
  5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o 11.30 odbędzie uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej.
  6. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Kodniu. Nawiedzimy również: Sanktuarium Męczenników Podlaskich w Pratulinie, parafię neounicką w Kostomłotach oraz Muzeum Diecezjalne w Siedlcach. Wyjazd w przyszłą sobotę. Dodatkowych informacji udziela ks. Marcin.
  7. W niedzielę 3 czerwca o 14.30 zapraszamy do kina Luna na film „Jako w niebie, tak i w Komańczy” – fabularyzowany dokument przedstawiający część historii internowania kard. Stefana Wyszyńskiego. W trakcie spotkania skieruje do nas słowo sekretarz Księdza Prymasa – ksiądz prałat Bronisław Piasecki. Bilety w promocyjnej cenie są do nabycia w kasie kina.