VII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek zachęcamy do korzystania ze spowiedzi i przyjęcia komunii świętej wynagradzającej, a w sobotę zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne według Objawień Fatimskich po Mszy świętej o 9.00.
  3. Zapraszamy na wspólne wyjście do kina. Tym razem na drugą część filmu „Bóg nie umarł”. Seans dla Parafian i Przyjaciół odbędzie się w przyszłą niedzielę, 3 marca o godzinie 14.30. Bilety do nabycia w kasie kina „Luna” w promocyjnej cenie na hasło „Parafia Zbawiciela”.
  4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Hiszpanii w dniach 23-30 maja br. W programie m. in. Madryt, Santiago de Compostela, Toledo i Avila. Szczegółowe informacje  w zakrystii i kancelarii.
  5. Zachęcamy Parafian i Przyjaciół Zbawiciela do przekazania 1% podatku na rzecz Caritas, niosąc w ten sposób pomoc najbardziej potrzebującym. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej Caritas.
  6. Prasę katolicką można nabyć przy ołtarzu św. Antoniego lub przy wyjściach.