XXIX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. W październiku codziennie zapraszamy na różaniec o 17.45. Także dziś zapraszamy na to nabożeństwo, w czasie którego będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy.
  2. Dziś rozpoczynamy też w naszej parafii akademickie rekolekcje „na dobry początek” pod hasłem „Ożywiającą nadzieja”. Poprowadzi je znany kaznodzieja i duszpasterz akademicki – o. Adam Szustak OP. Msza święta z krótką homilią, a po niej  konferencja dziś, jutro i we wtorek o 20.30.
  3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Spotkania w każdy poniedziałek o 19.15 w dolnym kościele. Szczegóły na plakatach przy wyjściu z kościoła.
  4. We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II. Zachęcamy do modlitwy za jego wstawiennictwem w naszym Sanktuarium.
  5. W czwartek przypada ogólnopolski dzień modlitwy Żywego Różańca o beatyfikację założycielki Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Żywego Różańca, sługi Bożej Pauliny Jaricot. Będziemy modlić się o to dzieło w Polsce i o jego rozwój. Msza święta w tych intencjach oraz z włączeniem nowych członków do Żywego Różańca o 18.30.
  6. Zbliżają się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przyjmujemy wypominki roczne, które odczytujemy w niedziele po Mszy o 8.30, a w pierwszy poniedziałek miesiąca o 18.30 odprawiamy w tych intencjach Mszę świętą. Przyjmujemy też intencje na procesje żałobne, które zostaną odprawione 1 i 2 listopada o 17.30. Intencje te prosimy składać w zakrystii, kancelarii lub u księży dyżurujących przy wyjściu z kościoła. Przy ołtarzu św. Antoniego stoi puszka do której można składać intencje i ofiary na wypominki jednorazowe, odczytywane w listopadzie w czasie modlitwy różańcowej o 17.45.